🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Tunhail Ul160-ty Intel Core I5 - 5th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Serial# | JN6000IW1P250500547 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Color | GRAY |
| Model Number | UL160-TY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | TUNHAIL |
| Screen size (inches) | 16 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$35.00
Original: $99.99
-65%Tunhail Ul160-ty Intel Core I5 - 5th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop—
$99.99
$35.00Tunhail Ul160-ty Intel Core I5 - 5th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Serial# | JN6000IW1P250500547 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Color | GRAY |
| Model Number | UL160-TY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | TUNHAIL |
| Screen size (inches) | 16 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | JN6000IW1P250500547 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Color | GRAY |
| Model Number | UL160-TY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | TUNHAIL |
| Screen size (inches) | 16 |
Condition
Very Good, pre-owned condition




