🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Unbrand Lcd Projector Ac100-260v White Home Media Projector
Overview
Condition
| Image Brightness (Lumens) | LESS THAN 1000 |
| Color | WHITE |
| Projector Type | MULTIMEDIA |
| Max Resolution | 800 X 600 (SVGA) |
| Projection Technology | LED |
| Manufacturer | UNBRAND |
| Model Number | LCD PROJECTOR AC100-260V |
| Serial# | FCE ROHS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$8.75
Original: $24.99
-65%Unbrand Lcd Projector Ac100-260v White Home Media Projector—
$24.99
$8.75Unbrand Lcd Projector Ac100-260v White Home Media Projector
Overview
Condition
| Image Brightness (Lumens) | LESS THAN 1000 |
| Color | WHITE |
| Projector Type | MULTIMEDIA |
| Max Resolution | 800 X 600 (SVGA) |
| Projection Technology | LED |
| Manufacturer | UNBRAND |
| Model Number | LCD PROJECTOR AC100-260V |
| Serial# | FCE ROHS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Image Brightness (Lumens) | LESS THAN 1000 |
| Color | WHITE |
| Projector Type | MULTIMEDIA |
| Max Resolution | 800 X 600 (SVGA) |
| Projection Technology | LED |
| Manufacturer | UNBRAND |
| Model Number | LCD PROJECTOR AC100-260V |
| Serial# | FCE ROHS |
Condition
Excellent, pre-owned condition






