
Xylophxz Xu156n Intel Celeron 4 Gb 16 Gb Silver Laptop
| Serial# | |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | xylophxz |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | XU156N |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $88.99
-65%$88.99
$31.15Xylophxz Xu156n Intel Celeron 4 Gb 16 Gb Silver Laptop
| Serial# | |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | xylophxz |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | XU156N |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | xylophxz |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | XU156N |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |









