Apple A1278 Intel Core I5 - 5th Generation 8 Gb 750 Gb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| Model Number | A1278 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| Serial# | C02FJFNNDH2H |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $159.99
-65%$159.99
$56.00Apple A1278 Intel Core I5 - 5th Generation 8 Gb 750 Gb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| Model Number | A1278 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| Serial# | C02FJFNNDH2H |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| Model Number | A1278 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| Serial# | C02FJFNNDH2H |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |










