Apple A1398 Intel Core I7 - 9th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Processor Type | Intel Core i7 - 9th Generation |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C02TV18FG8WL |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A1398 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
Original: $349.00
-65%$349.00
$122.15Apple A1398 Intel Core I7 - 9th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Processor Type | Intel Core i7 - 9th Generation |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C02TV18FG8WL |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A1398 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i7 - 9th Generation |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C02TV18FG8WL |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A1398 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |










