
Apple A1418 Intel Core I5 - 3rd Generation 8 Gb 1 Tb Silver Desktop
| Model Number | A1418 |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | SILVER |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| Serial# | C02G845T07DW |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $274.49
-65%$274.49
$96.07Apple A1418 Intel Core I5 - 3rd Generation 8 Gb 1 Tb Silver Desktop
| Model Number | A1418 |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | SILVER |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| Serial# | C02G845T07DW |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | A1418 |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | SILVER |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| Serial# | C02G845T07DW |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition










