
Apple A1465 Intel Core I7 - 6th Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A1465 |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 6th Generation |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C2QJ8008F88K |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Original: $265.99
-65%$265.99
$93.10Apple A1465 Intel Core I7 - 6th Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A1465 |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 6th Generation |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C2QJ8008F88K |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A1465 |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 6th Generation |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C2QJ8008F88K |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |










