
Apple A1466 Amd A10 4 Gb 32 Gb Silver Laptop
| Processor Type | AMD A10 |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C1MVG01MJ1WL |
| Screen size (inches) | 11 |
| Model Number | A1466 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $169.99
-65%$169.99
$59.50Apple A1466 Amd A10 4 Gb 32 Gb Silver Laptop
| Processor Type | AMD A10 |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C1MVG01MJ1WL |
| Screen size (inches) | 11 |
| Model Number | A1466 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | AMD A10 |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C1MVG01MJ1WL |
| Screen size (inches) | 11 |
| Model Number | A1466 |
Condition
Very Good, pre-owned condition










