Apple A1466 Apple M1 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | FVFZGWR9J1WK |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | A1466 |
| Processor Type | APPLE M1 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $149.99
-65%$149.99
$52.50Apple A1466 Apple M1 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | FVFZGWR9J1WK |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | A1466 |
| Processor Type | APPLE M1 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | FVFZGWR9J1WK |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | A1466 |
| Processor Type | APPLE M1 |
Condition
Very Good, pre-owned condition










