
Apple A1466 Intel Core I5 - 13th Generation 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | C02V32Q7J1WL |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A1466 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $173.99
-65%$173.99
$60.90Apple A1466 Intel Core I5 - 13th Generation 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | C02V32Q7J1WL |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A1466 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | C02V32Q7J1WL |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A1466 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition










