
Apple A1466 Intel Core I5 - 2nd Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | GRAY |
| Serial# | FVHXPHLEJ1WK |
| Model Number | A1466 |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $109.99
-65%$109.99
$38.50Apple A1466 Intel Core I5 - 2nd Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | GRAY |
| Serial# | FVHXPHLEJ1WK |
| Model Number | A1466 |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | GRAY |
| Serial# | FVHXPHLEJ1WK |
| Model Number | A1466 |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition










