
Apple A1466 Intel Core I5 - 3rd Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
| Serial# | FVFDV2DGJ8XG |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| Model Number | A1466 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $164.99
-65%$164.99
$57.75Apple A1466 Intel Core I5 - 3rd Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
| Serial# | FVFDV2DGJ8XG |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| Model Number | A1466 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
| Serial# | FVFDV2DGJ8XG |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| Model Number | A1466 |
Condition
Very Good, pre-owned condition










