Apple A1466 Intel Core I5 - 5th Generation 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Model Number | A1466 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | C17MXDN1G085 |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 13 |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $124.99
-65%$124.99
$43.75Apple A1466 Intel Core I5 - 5th Generation 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Model Number | A1466 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | C17MXDN1G085 |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 13 |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | A1466 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | C17MXDN1G085 |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 13 |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition










