
Apple A1706 Macbook Pro Apple M1 Pro 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A1706 MACBOOK PRO |
| Processor Type | APPLE M1 PRO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | C02VV79PHPHV2L |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $191.40
-65%$191.40
$66.99Apple A1706 Macbook Pro Apple M1 Pro 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A1706 MACBOOK PRO |
| Processor Type | APPLE M1 PRO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | C02VV79PHPHV2L |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A1706 MACBOOK PRO |
| Processor Type | APPLE M1 PRO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | C02VV79PHPHV2L |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition










