
Apple A1932 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 128 Gb Pink Laptop
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | FVFKW7RJK7F |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | A1932 |
| Color | PINK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $349.99
-65%$349.99
$122.50Apple A1932 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 128 Gb Pink Laptop
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | FVFKW7RJK7F |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | A1932 |
| Color | PINK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | FVFKW7RJK7F |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | A1932 |
| Color | PINK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition










