🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Apple A1932 Intel Core I5 - 8th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 12 |
| Serial# | FVFH1L2LYWP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Model Number | A1932 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
$78.75
Original: $224.99
-65%Apple A1932 Intel Core I5 - 8th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$224.99
$78.75Apple A1932 Intel Core I5 - 8th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 12 |
| Serial# | FVFH1L2LYWP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Model Number | A1932 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 12 |
| Serial# | FVFH1L2LYWP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Model Number | A1932 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |










