🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Apple A2681 Apple M2 8 Gb 1 Tb Silver Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| 10 Key | 10 Key |
| Color | SILVER |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A2681 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | VC7TC9TXRJ |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
| 10 Key |
$236.60
Original: $675.99
-65%Apple A2681 Apple M2 8 Gb 1 Tb Silver Laptop—
$675.99
$236.60Apple A2681 Apple M2 8 Gb 1 Tb Silver Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| 10 Key | 10 Key |
| Color | SILVER |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A2681 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | VC7TC9TXRJ |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
| 10 Key |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| 10 Key | 10 Key |
| Color | SILVER |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A2681 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | VC7TC9TXRJ |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
| 10 Key |










