🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Apple A1932 Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | C02YR0L6JK7C |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Model Number | A1932 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
$63.00
Original: $179.99
-65%Apple A1932 Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop—
$179.99
$63.00Apple A1932 Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | C02YR0L6JK7C |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Model Number | A1932 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | C02YR0L6JK7C |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Model Number | A1932 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE |









