
Apple A1989 Intel Core I5 - 2nd Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| Serial# | CO2ZTOTFLVDN |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | A1989 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $164.99
-65%$164.99
$57.75Apple A1989 Intel Core I5 - 2nd Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| Serial# | CO2ZTOTFLVDN |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | A1989 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | SILVER |
| Serial# | CO2ZTOTFLVDN |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | A1989 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition










