Apple A2111__iphone 11 64 Gb Black Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | F4HCTLK6N72J |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | A2111__IPHONE 11 |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 352910115893681 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $149.99
-65%$149.99
$52.50Apple A2111__iphone 11 64 Gb Black Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | F4HCTLK6N72J |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | A2111__IPHONE 11 |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 352910115893681 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | F4HCTLK6N72J |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | A2111__IPHONE 11 |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 352910115893681 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition










