
Apple A2141 Intel Core I9 - 9th Generation 64 Gb 1 Tb Gray Laptop
| Serial# | CO2CC564MD6T |
| Model Number | A2141 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i9 - 9th Generation |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $620.00
-65%$620.00
$217.00Apple A2141 Intel Core I9 - 9th Generation 64 Gb 1 Tb Gray Laptop
| Serial# | CO2CC564MD6T |
| Model Number | A2141 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i9 - 9th Generation |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | CO2CC564MD6T |
| Model Number | A2141 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i9 - 9th Generation |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition










