
Apple A2172__iphone 12 64 Gb Black Smart Phone
| IMEI# | 357716588578450 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | H4YJKPJ0DXP |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Model Number | A2172__IPHONE 12 |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $239.99
-65%$239.99
$84.00Apple A2172__iphone 12 64 Gb Black Smart Phone
| IMEI# | 357716588578450 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | H4YJKPJ0DXP |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Model Number | A2172__IPHONE 12 |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| IMEI# | 357716588578450 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | H4YJKPJ0DXP |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Model Number | A2172__IPHONE 12 |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition










