
Apple A2179 Intel Core I3 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Pink Laptop
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PINK |
| Serial# | C02CXAMAMNHR |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2179 |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Original: $214.99
-65%$214.99
$75.25Apple A2179 Intel Core I3 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Pink Laptop
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PINK |
| Serial# | C02CXAMAMNHR |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2179 |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PINK |
| Serial# | C02CXAMAMNHR |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2179 |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |










