🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Apple A2179 Intel Core I3 - 6th Generation 8 Gb 256 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | FVFDFTLCMNHR |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PINK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | A2179 |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 6th Generation |
| Screen size (inches) | 12 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / BAG |
$309.99
Apple A2179 Intel Core I3 - 6th Generation 8 Gb 256 Gb Pink Laptop—
$309.99
Apple A2179 Intel Core I3 - 6th Generation 8 Gb 256 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | FVFDFTLCMNHR |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PINK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | A2179 |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 6th Generation |
| Screen size (inches) | 12 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | FVFDFTLCMNHR |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PINK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | A2179 |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 6th Generation |
| Screen size (inches) | 12 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / BAG |










