🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Apple A2179 Intel Core I3 - 9th Generation 8 Gb 256 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
no charger
| Model Number | A2179 |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | FVFCXULGMNHR |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 9th Generation |
| Color | PINK |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Good, pre-owned condition
$169.99
Apple A2179 Intel Core I3 - 9th Generation 8 Gb 256 Gb Pink Laptop—
$169.99
Apple A2179 Intel Core I3 - 9th Generation 8 Gb 256 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
no charger
| Model Number | A2179 |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | FVFCXULGMNHR |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 9th Generation |
| Color | PINK |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
no charger
| Model Number | A2179 |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | FVFCXULGMNHR |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 9th Generation |
| Color | PINK |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Good, pre-owned condition




