🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Hp 15-db0051od Amd Ryzen 3 8 Gb 1 Tb Gray Laptop
Overview
Condition
| Model Number | 15-DB0051OD |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CND8209JDG |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
$52.50
Original: $149.99
-65%Hp 15-db0051od Amd Ryzen 3 8 Gb 1 Tb Gray Laptop—
$149.99
$52.50Hp 15-db0051od Amd Ryzen 3 8 Gb 1 Tb Gray Laptop
Overview
Condition
| Model Number | 15-DB0051OD |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CND8209JDG |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | 15-DB0051OD |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CND8209JDG |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |




