Apple A2223__iphone 11 128 Gb Black Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 35159495755002 |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | A2223__IPHONE 11 |
| Color | BLACK |
| Serial# | FFWHWXMBN72J |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $154.99
-65%$154.99
$54.25Apple A2223__iphone 11 128 Gb Black Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 35159495755002 |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | A2223__IPHONE 11 |
| Color | BLACK |
| Serial# | FFWHWXMBN72J |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 35159495755002 |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | A2223__IPHONE 11 |
| Color | BLACK |
| Serial# | FFWHWXMBN72J |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition










