🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Apple A2237 Apple M1 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | C02GFLAQ6L4 |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
| Model Number | A2237 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
$210.00
Original: $599.99
-65%Apple A2237 Apple M1 8 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$599.99
$210.00Apple A2237 Apple M1 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | C02GFLAQ6L4 |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
| Model Number | A2237 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | C02GFLAQ6L4 |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
| Model Number | A2237 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |











