đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Apple A2251 Intel Core I5 - 8th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Serial# | C02CW4QMML7L |
| Model Number | A2251 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
$249.99
Apple A2251 Intel Core I5 - 8th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop—
$249.99
Apple A2251 Intel Core I5 - 8th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Serial# | C02CW4QMML7L |
| Model Number | A2251 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Serial# | C02CW4QMML7L |
| Model Number | A2251 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |










