🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Apple A2275__iphone Se (2 Gen) 64 Gb Red Smart Phone
Overview
Condition
| Class | BASIC |
| IMEI# | 356840112424741 |
| Carrier | VERIZON |
| Color | RED |
| Model Number | A2275__IPHONE SE (2 GEN) |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | FFMDRL42PLJP |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$94.99
Apple A2275__iphone Se (2 Gen) 64 Gb Red Smart Phone—
$94.99
Apple A2275__iphone Se (2 Gen) 64 Gb Red Smart Phone
Overview
Condition
| Class | BASIC |
| IMEI# | 356840112424741 |
| Carrier | VERIZON |
| Color | RED |
| Model Number | A2275__IPHONE SE (2 GEN) |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | FFMDRL42PLJP |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Class | BASIC |
| IMEI# | 356840112424741 |
| Carrier | VERIZON |
| Color | RED |
| Model Number | A2275__IPHONE SE (2 GEN) |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | FFMDRL42PLJP |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition










