🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Apple A2289 Intel Core I5 - 6th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Serial# | FVDP20ZP3Y1 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | A2289 |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 6th Generation |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
$439.99
Apple A2289 Intel Core I5 - 6th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$439.99
Apple A2289 Intel Core I5 - 6th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Serial# | FVDP20ZP3Y1 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | A2289 |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 6th Generation |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | FVDP20ZP3Y1 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | A2289 |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 6th Generation |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |










