🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Apple A2324__ipad Air 4th Green Tablet
Overview
Condition
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 GB |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Model Number | A2324__IPAD AIR 4TH |
| Color | GREEN |
| Serial# | DMPFH008Q19N |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / SLEEVE |
$169.99
Apple A2324__ipad Air 4th Green Tablet—
$169.99
Apple A2324__ipad Air 4th Green Tablet
Overview
Condition
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 GB |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Model Number | A2324__IPAD AIR 4TH |
| Color | GREEN |
| Serial# | DMPFH008Q19N |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / SLEEVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 GB |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Model Number | A2324__IPAD AIR 4TH |
| Color | GREEN |
| Serial# | DMPFH008Q19N |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / SLEEVE |










