
Apple A2337 Apple M1 8 Gb 1 Tb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 11 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Model Number | A2337 |
| Serial# | HRTJ9MHZQ6L4 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| 10 Key |
Original: $649.99
-65%$649.99
$227.50Apple A2337 Apple M1 8 Gb 1 Tb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 11 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Model Number | A2337 |
| Serial# | HRTJ9MHZQ6L4 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| 10 Key |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | SILVER |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 11 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Model Number | A2337 |
| Serial# | HRTJ9MHZQ6L4 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| 10 Key |










