Apple A2337 Apple M1 8 Gb 256 Gb Pink Laptop
| Serial# | HXJKN9ZL1WG2 |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | A2337 |
| Color | PINK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $234.99
-65%$234.99
$82.25Apple A2337 Apple M1 8 Gb 256 Gb Pink Laptop
| Serial# | HXJKN9ZL1WG2 |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | A2337 |
| Color | PINK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | HXJKN9ZL1WG2 |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | A2337 |
| Color | PINK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition










