
Apple A2337 Apple M1 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Serial# | FVFHT5LDQ6L8 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | A2337 |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | APPLE M1 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $239.99
-65%$239.99
$84.00Apple A2337 Apple M1 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Serial# | FVFHT5LDQ6L8 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | A2337 |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | APPLE M1 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | FVFHT5LDQ6L8 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | A2337 |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | APPLE M1 |
Condition
Excellent, pre-owned condition










