🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Apple A2338 Apple M1 16 Gb 16 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | SILVER |
| Serial# | CO2H83DDQ05P |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Model Number | A2338 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
$516.99
Apple A2338 Apple M1 16 Gb 16 Gb Silver Laptop—
$516.99
Apple A2338 Apple M1 16 Gb 16 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | SILVER |
| Serial# | CO2H83DDQ05P |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Model Number | A2338 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | SILVER |
| Serial# | CO2H83DDQ05P |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Model Number | A2338 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |










