🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Apple A2338 Apple M1 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Color | GRAY |
| Model Number | A2338 |
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | FVFHC6Q05D |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
$314.99
Apple A2338 Apple M1 8 Gb 256 Gb Gray Laptop—
$314.99
Apple A2338 Apple M1 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Color | GRAY |
| Model Number | A2338 |
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | FVFHC6Q05D |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Color | GRAY |
| Model Number | A2338 |
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | FVFHC6Q05D |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |










