Apple A2338 Apple M1 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | SILVER |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 13 |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | A2338 |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Serial# | FVFGKAWDQ05F |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $359.99
-65%$359.99
$126.00Apple A2338 Apple M1 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | SILVER |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 13 |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | A2338 |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Serial# | FVFGKAWDQ05F |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | SILVER |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 13 |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | A2338 |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Serial# | FVFGKAWDQ05F |
Condition
Very Good, pre-owned condition







