Apple A2338 Apple M2 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | APPLE M2 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2338 |
| Color | SILVER |
| Serial# | VNF5JFQT0W |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
Original: $249.99
-65%$249.99
$87.50Apple A2338 Apple M2 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | APPLE M2 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2338 |
| Color | SILVER |
| Serial# | VNF5JFQT0W |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | APPLE M2 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2338 |
| Color | SILVER |
| Serial# | VNF5JFQT0W |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |










