
Apple A2379__ipad Pro 5th Gen Gray Tablet
| Color | GRAY |
| Serial# | XND76Q6MJX |
| Class | HIGH |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2379__IPAD PRO 5TH GEN |
| Internal Storage Capacity (GB) | 500 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / SLEEVE |
Original: $700.00
-65%$700.00
$245.00Apple A2379__ipad Pro 5th Gen Gray Tablet
| Color | GRAY |
| Serial# | XND76Q6MJX |
| Class | HIGH |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2379__IPAD PRO 5TH GEN |
| Internal Storage Capacity (GB) | 500 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / SLEEVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | GRAY |
| Serial# | XND76Q6MJX |
| Class | HIGH |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2379__IPAD PRO 5TH GEN |
| Internal Storage Capacity (GB) | 500 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / SLEEVE |










