🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Apple A2428__ipad 8th 10.2 Gray Tablet
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Model Number | A2428__IPAD 8TH 10.2 |
| Class | HIGH |
| Serial# | GG7DQ2RVQ1KY |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / SLEEVE |
$114.99
Apple A2428__ipad 8th 10.2 Gray Tablet—
$114.99
Apple A2428__ipad 8th 10.2 Gray Tablet
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Model Number | A2428__IPAD 8TH 10.2 |
| Class | HIGH |
| Serial# | GG7DQ2RVQ1KY |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / SLEEVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Model Number | A2428__IPAD 8TH 10.2 |
| Class | HIGH |
| Serial# | GG7DQ2RVQ1KY |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / SLEEVE |










