Apple A2435__ipad Pro 4th Gen Silver Tablet
| Class | HIGH |
| Charger | Charger |
| Model Number | A2435__IPAD PRO 4TH GEN |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Serial# | LDX0JM3HHM |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| Charger |
Original: $374.99
-65%$374.99
$131.25Apple A2435__ipad Pro 4th Gen Silver Tablet
| Class | HIGH |
| Charger | Charger |
| Model Number | A2435__IPAD PRO 4TH GEN |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Serial# | LDX0JM3HHM |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Class | HIGH |
| Charger | Charger |
| Model Number | A2435__IPAD PRO 4TH GEN |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Serial# | LDX0JM3HHM |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| Charger |










