Apple A2439 Apple M2 8 Gb 256 Gb Blue Desktop
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLUE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Model Number | A2439 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | H4TH70AZ1255 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Apple A2439 Apple M2 8 Gb 256 Gb Blue Desktop
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLUE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Model Number | A2439 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | H4TH70AZ1255 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLUE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Model Number | A2439 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | H4TH70AZ1255 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |







