🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Apple A2482__iphone 13 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 351138104815538 |
| Class | HIGH |
| Serial# | WFRXJF07F6 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | X FINITY |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$204.99
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Black Smart Phone—
$204.99
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 351138104815538 |
| Class | HIGH |
| Serial# | WFRXJF07F6 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | X FINITY |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| IMEI# | 351138104815538 |
| Class | HIGH |
| Serial# | WFRXJF07F6 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | X FINITY |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |










