
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Blue Smart Phone
| Carrier | T - MOBILE |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| IMEI# | 358469521616776 |
| Color | BLUE |
| Serial# | J497GVFPY4 |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $384.99
-65%$384.99
$134.75Apple A2482__iphone 13 128 Gb Blue Smart Phone
| Carrier | T - MOBILE |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| IMEI# | 358469521616776 |
| Color | BLUE |
| Serial# | J497GVFPY4 |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Carrier | T - MOBILE |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| IMEI# | 358469521616776 |
| Color | BLUE |
| Serial# | J497GVFPY4 |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition










