Apple A2484__iphone 13 Pro Max 128 Gb Black Smart Phone
| Model Number | A2484__IPHONE 13 PRO MAX |
| Serial# | G6VR9D93X2 |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 351016092051425 |
| Color | BLACK |
| Carrier | T - MOBILE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $294.99
-65%$294.99
$103.25Apple A2484__iphone 13 Pro Max 128 Gb Black Smart Phone
| Model Number | A2484__IPHONE 13 PRO MAX |
| Serial# | G6VR9D93X2 |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 351016092051425 |
| Color | BLACK |
| Carrier | T - MOBILE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | A2484__IPHONE 13 PRO MAX |
| Serial# | G6VR9D93X2 |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 351016092051425 |
| Color | BLACK |
| Carrier | T - MOBILE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition










