
Apple A2485 Intel Core I7 - 7th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C02D61FTMD6M |
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | A2485 |
| Charger | Charger |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $479.99
-65%$479.99
$168.00Apple A2485 Intel Core I7 - 7th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C02D61FTMD6M |
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | A2485 |
| Charger | Charger |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C02D61FTMD6M |
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | A2485 |
| Charger | Charger |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition










