
Apple A2567__ipad Mini 6th Gen Beige / Tan Tablet
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | BASIC |
| Serial# | FH9DWJQ2T3 |
| Internal Storage Capacity (GB) | 64 GB |
| Color | BEIGE / TAN |
| Charger | Charger |
| Model Number | A2567__IPAD MINI 6TH GEN |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / SLEEVE |
Original: $134.99
-65%$134.99
$47.25Apple A2567__ipad Mini 6th Gen Beige / Tan Tablet
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | BASIC |
| Serial# | FH9DWJQ2T3 |
| Internal Storage Capacity (GB) | 64 GB |
| Color | BEIGE / TAN |
| Charger | Charger |
| Model Number | A2567__IPAD MINI 6TH GEN |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / SLEEVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | BASIC |
| Serial# | FH9DWJQ2T3 |
| Internal Storage Capacity (GB) | 64 GB |
| Color | BEIGE / TAN |
| Charger | Charger |
| Model Number | A2567__IPAD MINI 6TH GEN |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / SLEEVE |










