
Apple A2595__iphone Se (3 Gen) 64 Gb Red Smart Phone
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | RED |
| Serial# | VVVMP40GXX |
| Model Number | A2595__IPHONE SE (3 GEN) |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 354398684925506 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Apple A2595__iphone Se (3 Gen) 64 Gb Red Smart Phone
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | RED |
| Serial# | VVVMP40GXX |
| Model Number | A2595__IPHONE SE (3 GEN) |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 354398684925506 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | RED |
| Serial# | VVVMP40GXX |
| Model Number | A2595__IPHONE SE (3 GEN) |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 354398684925506 |
Condition
Very Good, pre-owned condition










