🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Apple A2632__iphone 14 Plus 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | A2632__IPHONE 14 PLUS |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLUE |
| Serial# | MPV9TH9WCV |
| IMEI# | 353547798534031 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | HIGH |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$419.99
Apple A2632__iphone 14 Plus 128 Gb Blue Smart Phone—
$419.99
Apple A2632__iphone 14 Plus 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | A2632__IPHONE 14 PLUS |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLUE |
| Serial# | MPV9TH9WCV |
| IMEI# | 353547798534031 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | HIGH |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | A2632__IPHONE 14 PLUS |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLUE |
| Serial# | MPV9TH9WCV |
| IMEI# | 353547798534031 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | HIGH |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |










